G.PART gliwicki przegląd artystyczny

Gliwicki Przegląd Artystyczny G.PART 2020

Do przeglądu swoje prace może przesyłać każdy, bez względu na wiek, płeć i doświadczenie, poszukujemy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, nie narzucamy tematu ani techniki. Szukamy twórców z Gliwic i okolic.

Zapraszamy do udziału wszystkich, których prace mieszczą lub chociaż ocierają się o poniższe kategorie: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat, animacja, fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja, informacja wizualna, itp.

TERMINY:
Zgłoszenia do 13 listopada 2020.
Ogłoszenie wyników: 15 listopada – 1 grudnia 2020.
Wystawa: najpóźniej 15 grudnia 2020 r. (termin zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą)

NAGRODA:
Organizacja indywidualnej wystawy wraz z promocją 🙂

ZGŁOSZENIA:
Zgłoś swoje prace wysyłając nam portfolio lub minimum 2 wybrane przez Ciebie prace (w przypadku prac w tradycyjnych technikach -zdjęcia/skany) wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem (skan/zdjęcie):
wersja .odt:  formularz_zgłoszeniowy_gpart 2020
wersja .pdf: formularz_zgłoszeniowy_gpart 2020

adres e-mail na który należy wysłać zgłoszenie: stowarzyszeniemelina@gmail.com

REGULAMIN: regulamin gpart 2020

Zapraszamy do śledzenia aktualności: www.facebook.com/GPARTgliwice

W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie:

Organizatorem G.PARTU 2020 jest Stowarzyszenie na rzecz rozwoju kultury Melina.
Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice