WYGRAJ WYSTAWĘ!

G. PART czyli Gliwicki Przegląd Artystyczny  doczekał się w tym roku swojej siódmej edycji.

Do przeglądu swoje prace może przesyłać każdy, bez względu na wiek, płeć i doświadczenie, poszukujemy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, nie narzucamy tematu ani techniki. Szukamy twórców z Gliwic i okolic.

Zapraszamy do udziału wszystkich, których prace mieszczą lub chociaż ocierają się o poniższe kategorie: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat, animacja, fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja, informacja wizualna, itp.

Prace można zgłaszać do 13 listopada 2020. Czekamy na zgłoszenia drogą mailową: stowarzyszeniemelina@gmail.com

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz REGULAMIN dostępny tutaj: http://stowarzyszenie-melina.pl/g-part-2020/

Nagroda: Organizacja indywidualnej wystawy wraz z promocją 🙂

Zapraszamy do śledzenia aktualności: www.facebook.com/GPARTgliwice

Organizatorem jest Stowarzyszenie na rzecz rozwoju kultury Melina.

Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice