G.PART Gliwicki Przegląd ARTystyczny

Z największą przyjemnością informujemy, że zwycięzcą 8. gliwickiego przeglądu ARTystycznego G.PART został Michał Rejner! Na zwycięską wystawę zapraszamy 18 listopada 2022 o godz. 19:00 do Galerii Melina przy ulicy Częstochowskiej 16.

Komisja przyznała również 11 wyróżnień:
Anna Brygider
Radosław Cabaj
Anna Flaga
Alicja Grobelka
Zuza Heller
Alan Kamiński
Anna Karasińska
Monika Mysiak
Zofia Nowak
Michał Pasierb
Wiktoria Słowik

Gratulujemy!

Wspaniałych prac napłynęło dużo, dużo więcej, serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze!

Skład komisji:
Katarzyna Bąk, Stowarzyszenie Melina
Patrycja Bielawska, P33 Art Project
Marta Zachara, Stowarzyszenie Melina
Bartłomiej Kozłowski, Stowarzyszenie Melina
Marek „Zima” Niewiarowski, Stacja Artystyczna RYNEK
Daniel Szarf, Stowarzyszenie Melina

8 Gliwicki Przegląd Artystyczny G.PART 2022

Zapraszamy do udziału wszystkich, których prace mieszczą lub chociaż ocierają się o poniższe kategorie: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat, animacja, fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja, informacja wizualna, itp.

Do przeglądu swoje prace może przesyłać każdy, bez względu na wiek, płeć i doświadczenie, poszukujemy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, nie narzucamy tematu ani techniki.
Szukamy twórców z Gliwic i okolic.

TERMINY:
Zgłoszenia do 10 października 2022 r. (uwaga! przedłużony do 15 października!)
Ogłoszenie wyników: 11 października – 1 listopada 2022 r.
Wystawa: listopad 2022 r. (termin zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą)

NAGRODA:
Organizacja indywidualnej wystawy wraz z promocją 🙂

ZGŁOSZENIA:
wersja edytowalna: formularz-gpart-2022
wersja .pdf: formularz-gpart-2022

adres e-mail na który należy wysłać zgłoszenie: stowarzyszeniemelina@gmail.com

REGULAMIN: regulamin GPART 2022

Zapraszamy do śledzenia aktualności: www.facebook.com/GPARTgliwice

W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie:
+48 692 211 569
+48 792 752 334